Oryginalne akcesoria HMF

Kontakt

Łukasz Jasiński
Serwisant

Akcesoria dodatkowe do żurawi i HDS firmy HMF

W naszej ofercie oprócz kompletnych maszyn znajduje się też szeroka gama różnorodnego oprzyrządowania do hds HMF. Są to:
 • Chwytaki paletowe do hds
 • Pompy hydrauliczne do hds
 • Chłodnice oleju do hds
 • Kosze osobowe do dźwigów samochodowych
 • Chwytaki do złomu
 • Rotatory do hds
 • Wyciągarki
 • Podkładki pod podpory hds
 • Łyżki do materiałów sypkich
 • Haki do hds
 • Wiertnice do hds
 • Widły paletowe do hds
 • Dodatkowe podpory do hds
W standardzie żurawie samochodowe HMF wyposażone są w hak. W zależności jednak od specyficznych potrzeb klienta i branży, w której hds ma pracować, można wyposażyć sprzęt także w dodatkowe akcesoria. I tak kosz osobowy to niezbędne wyposażenie żurawi hds przygotowywanych pod branżę energetyczną, wyciągarka doskonale sprawdzi się w przypadku dźwigów samochodowych do pomocy drogowej, łyżka do materiałów sypkich, a także chwytaki i widły paletowe to akcesoria przeznaczone przede wszystkim do branży budowlanej.*Większość wymienionych akcesoriów pasuje do wszystkich marek hdsów dostępnych na rynku. Jeśli zatem szukacie Państwo akcesoriów do hds Fassi, oprzyrządowania do hds Palfinger, akcesoriów do hds HIAB, akcesoriów do żurawi Effer, akcesoriów do żurawi Atlas, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem części zamiennych. 

Chwytaki paletowe

Najczęstszym wyborem naszych klientów są chwytaki do HDS marki Kinshofer.
 • Chwytak do hds otwierający się równolegle może być stosowany do materiałów budowlanych umieszczonych na paletach. Ramiona chwytaka napędzane są hydraulicznie. Zaletą tego osprzętu do hds jest duża rozpiętość otwarcia od 400 mm do 1400 mm, przez co operator może używać chwytaka hds do rozładunku różnorodnych materiałów.
 • Chwytak do hds otwierający się wychylnie jest również chwytakiem hydraulicznym. Wbudowany zawór nadciśnieniowy i zawór zwrotny utrzymują stałą siłę zamykania, zapewniając tym samym bezpieczeństwo operatorowi nawet podczas spadku ciśnienia.

Pompy do hds

W ofercie posiadamy pompy tłoczkowe stałego i zmiennego wydatku, pompy zębate. Pomagamy dobrać i zamontować pompę do żurawi samochodowych HMF nowych, a także do używanych hdsów sprowadzonych zza granicy. Proponujemy sprawdzone produkty czołowych producentów pomp hydraulicznych do dźwigów samochodowych: pompy do hds Parker, pompy do hds Bosch Rexroth, pompy do hds Hydro-Leduc, pompy do hds Binotto, pompy do hds SUNFAB

Chłodnice oleju hydraulicznego do hds

Ofertę chłodnic oleju do żurawi samochodowych opieramy na produktach sprawdzonej marki Parker. Co jest podstawowym warunkiem bezawaryjnej pracy układu hydraulicznego żurawia przenośnego?  Oczywiście dobrej jakości chłodnica oleju, która będzie w stanie schłodzić olej do temperatury zalecanej przez producenta. Przegrzany olej hydrauliczny prowadzi do częstych usterek układów hydrauliki, dlatego jeśli nie chcesz mieć tego problemu, skontaktuj się z naszym działem części zamiennych i poproś o dobór odpowiedniej chłodnicy oleju hydraulicznego do swojego hdsa.

Kosze osobowe do żurawi hds

Kosz osobowy jest bardzo specyficznym osprzętem – już na etapie konstrukcji dany dźwig samochodowy jest dostosowywany pod pracę z koszem. Nie ma zatem możliwości doposażenia dowolnego hdsa marki HMF w kosz osobowy. Istnieje oczywiście możliwość wymiany kosza osobowego do hdsa HMF na nowy, jeśli ten zakupiony fabrycznie uległ podczas eksploatacji awarii uniemożliwiającej dalsze użytkowanie. W takiej sytuacji zapraszamy do skontaktowania się z działem części zamiennych, który pomoże dobrać odpowiedni kosz. Oferujemy kosze osobowe do hds hydraulicznie poziomowane o udźwigu 200 kg i kosze osobowe do hds elektrycznie poziomowane o udźwigu 220 kg.

Haki do hds

Zapraszamy do zakupu haków nieobrotowych pod rotator, haków do hds obrotowych (takie haki znajdują się w standardzie każdego żurawia przenośnego wyprodukowanego w fabryce HMF w Danii), haków do hds bezpiecznych z zapadką.

Dodatkowe nogi podporowe lub przednia noga podporowa

Zamontowanie dodatkowych podpór do hds będzie konieczne, jeśli np. klient sprowadził używany żuraw samochodowy zza granicy i chce zamontować go na wybranym podwoziu, ale okazuje się, że pojazd nie trzyma stateczności. Może się tak stać w przypadku, gdy chcemy zamontować stosunkowo duży żuraw hds na dość lekkim pojeździe. W tej sytuacji dodatkowe podpory do hds mogą zwiększyć jego stateczność. Należy oczywiście pamiętać, że nie każdy dźwig samochodowy da się zamontować na każdym pojeździe – klientów, mających wątpliwości czy wybrany przez nich komplet dobrze do siebie pasuje, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym lub serwisowym HMF.

BSV niezawodne akcesoria do żurawi samochodowych

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości akcesoria do żurawi duńskiej marki BSV. Są to na przykład widły paletowe do hds, łyżki do materiałów sypkich, rotatory do hds. BSV ma jednak w swojej ofercie również zaciski hydrauliczne, mechaniczne chwytak nożycowe, chwytaki dla sektora WTE. Marka BSV odznacza się najwyższą jakością – jej produkty dostępne są na rynku już ponad 60 lat i zostały przetestowane w najróżniejszych warunkach – dlatego wiemy, że można im zaufać. Wszystkie akcesoria do dźwigów i hds wykonane są z najwyższej jakości surowców (stali malowanej proszkowo) odpornych na działanie czynników zewnętrznych – ostrego słońca, mrozu, śniegu, deszczu. Oprzyrządowanie do żurawi hydraulicznych hds marki BSV  doskonale sprawdza się w duecie z żurawiami samochodowymi HMF. Przez lata udanej współpracy wielu naszych klientów zdecydowało się wyposażyć swoje dźwigi samochodowe w akcesoria BSV – dlatego mamy pewność, że łyżki, widły, chwytaki, czy rotatory BSV to jakość i trwałość, którą chcemy firmować swoją marką. Przedstawiając akcesoria do żurawi przenośnych BSV, nie sposób nie wspomnieć o wyróżniku, który sprawia, że marka ta zdecydowanie wygrywa z innymi dostępnymi na rynku – chodzi tu o personalizowane rozwiązania. Co kryje się pod tym hasłem? Producent BSV otwarty jest produkcję niestandardowych zamówień pod konkretną specyfikację klienta. Przy czym klient nie musi decydować się na zakup wielu sztuk danego oprzyrządowania do żurawia hydraulicznego hds (co dla producenta wydawałoby się najbardziej korzystne pod kątem opłacalności takiej transakcji). BSV realizuje nawet pojedyncze zamówienia na akcesoria do żurawi hds o niecodziennych wymiarach. To furtka dla przedsiębiorców działających w specyficznych branżach.
HMF Żurawie samochodowe
Dodaj do książki adresowej Powrót do strony
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
?>