BSV Akcesoria do żurawi

BSV Krantilbehør A / S to duńska (znana dziś na całym świecie) marka, której początki sięgają 1960 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży różnorodnych akcesoriów do urządzeń dźwigowych.W ofercie znajdziemy m.in: chwytaki, widły paletowe, czerpaki, zaciski hydrauliczne, czy rotatory. Wszystkie te produkty spełniają normę ISO. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swój żuraw w dodatkowe akcesoria proponujemy wybór odznaczających się najwyższą jakością akcesoriów marki BSV.

Uwaga! Marka BSV jako jedna z niewielu na rynku jest w stanie wyprodukować i dostarczyć akcesoria o specyfikacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta!

 

 

 

 Produkty BSV dostępne są w 5 kategoriach:

Chwytaki hydrauliczne

Widły paletowe
Mechaniczne chwytaki nożycowe
Chwytaki elektrohydrauliczne dla sektora WTE

Zaciski hydrauliczne

Rotatory

 

Produkty te znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach: budowlanej, remontowej, przemysłowej, komunalnej, w sektorze WTE, w przemyśle drzewnym, i innych. 

 

 1. Łyżka KS model zamknięty.
 2. Łyżka KS Model otwarty z płytami bocznymi.
 3. Chwytak do obornika.

  4. Łyżka do zboża.

 


1.
Widły łukowe i oczkowe do żurawi samochodowych
2. Widły z zawieszeniem zaciskowym pozwalają dodatkowo wystabilizować dźwigany ładunek.
3. Widły z wydłużonym ramieniem – sprawdzają się w przypadku większych ładunków. Szczególnie polecane do branży budowlanej.
4. Widły samopoziomujące – skonstruowane zostały w ten sposób, by zarównio podczas załadunku, jak i rozładunku towarów samodzielnie
znajdować balans względem osi pojazdu.
5. Specjalistyczne widły do rozładunku płyt.

 1. Chwytaki nożycowe jednoelementowe do obsługi krawężników i innych prostokątnych bloków.
 2. Chwytaki nożycowe z podwójnym ramieniem do przenoszenia wielu bloków i cięższych elementów.

 3. Uniwersalny chwytak BSV do obsługi wielu bloków o różnych rozmiarach.
 4. Chwytak BSV RB do obsługi pojedynczych rur betonowych.

 5. Chwytaki nożycowe BSV do przenoszenia pierścieni studni.

 6. Chwytak BSV do obsługi elementów barier drogowych.
 7. Chwytaki BSV do przenoszenia elementów ściennych.

 8. Chwytak BSV do przenoszenia elementów z pustym rdzeniem.

 1. Chwytak „skórka pomarańczy”.

 2. Elektrohydrauliczny chwytak z dwoma czerpakami do wiórów drzewnych (biopaliwa stałe).
 3. Chwytaki do obsługi pojedynczych lub wielu bel słomy.

 4. Chwytak do złomu i odpadów.
 5. Chwytaki BSV z podwójną łyżką  do lekkich materiałów sypkich, takich jak lód i cukier.

BSV rotator T50

Akcesoria dodatkowe do żurawi HMF

Żurawie HMF w standardzie sprzedawane są z hakiem, dzięki któremu możliwe jest podnoszenie i transport ładunków. W zależności jednak od potrzeb i preferencji klientów, już na etapie konfiguracji specyfikacji możemy dodać do kompletu akcesoria dodatkowe. Kosz osobowy, wiertnica, chwytak, widły paletowe, chłodnica, wciągarka – wybór zależy oczywiście od profilu działalności danego przedsiębiorstwa. Warto również pamiętać o tym, że i starsze żurawie można w dowolnej chwili doposażyć w akcesoria dodatkowe. W tym celu niezbędne będzie rozszerzenie konfiguracji urządzenia o 5-tą i 6-funkcję – bez najmniejszych problemów zajmie się tym jednak serwis HMF.
Jednymi z polecanych i często stosowanych w naszych żurawiach akcesoriów są produkty marki BSV odznaczające się najwyższą jakością wykonania.

Zalety produktów BSV

 • wieloletnia tradycja: marka BSV jest dostępna na rynku od 60 lat oznacza to, że jej produkty zostały sprawdzone w setkach, czy nawet tysiącach najróżniejszych sytuacji, pracując dla wielu branż na całym świecie. BSV to doświadczenie i solidność.
 • jakość i trwałość: akcesoria BSV wykonane są z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo, odpornej na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.
 • szeroka gama różnorodnych akcesoriów: w ofercie BSV znajdziemy akcesoria różniące się typem, wielkością i zastosowaniem – dzięki tak szerokiej ofercie mamy pewność,  że każdy klient znajdzie coś dla siebie.
 • personalizowane rozwiązania: BSV jako jedna z niewielu firm na świecie otwarta jest na produkcję akcesoriów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nawet jeśli w grę wchodzą pojedyncze akcesoria.
 • kompatybilność: współpraca HMF Polska i BSV trwa już kilka lat. W tym czasie wielu naszych klientów zdecydowało się wyposażyć swoje żurawie właśnie w produkty marki BSV. Dziś z czystym sumieniem możemy dalej polecać akcesoria BSV wiedząc, że są to produkty, których jakość i trwałość sprosta wymaganiom najbardziej surowych recenzentów. 
HMF Żurawie samochodowe

Prawie skończone…

Potwierdź adres e-mail   Aby ukończyć proces subskrypcji kliknij w link przesłany na Twój adres e-mail   HMF Polska Sp. z o.o. ul. Legionów Polskich 1a 32-065 Krzeszowice

Dodaj do książki adresowej Powrót do strony
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
?>