BSV Akcesoria do żurawi

BSV Krantilbehør A / S to duńska (znana dziś na całym świecie) marka, której początki sięgają 1960 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży różnorodnych akcesoriów do urządzeń dźwigowych.W ofercie znajdziemy m.in: chwytaki, widły paletowe, czerpaki, zaciski hydrauliczne, czy rotatory. Wszystkie te produkty spełniają normę ISO. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swój żuraw w dodatkowe akcesoria proponujemy wybór odznaczających się najwyższą jakością akcesoriów marki BSV.

Uwaga! Marka BSV jako jedna z niewielu na rynku jest w stanie wyprodukować i dostarczyć akcesoria o specyfikacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta!

 

 

 

 

Produkty BSV dostępne są w 5 kategoriach:
Chwytaki hydrauliczne
Widły paletowe
Mechaniczne chwytaki nożycowe
Chwytaki elektrohydrauliczne dla sektora WTE
Rotatory

Produkty te znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach: budowlanej, remontowej, przemysłowej, komunalnej, w sektorze WTE, w przemyśle drzewnym, i innych. 

Akcesoria dodatkowe do żurawi HMF

Żurawie HMF w standardzie sprzedawane są z hakiem, dzięki któremu możliwe jest podnoszenie i transport ładunków. W zależności jednak od potrzeb i preferencji klientów, już na etapie konfiguracji specyfikacji możemy dodać do kompletu akcesoria dodatkowe. Kosz osobowy, wiertnica, chwytak, widły paletowe, chłodnica, wciągarka – wybór zależy oczywiście od profilu działalności danego przedsiębiorstwa. Warto również pamiętać o tym, że i starsze żurawie można w dowolnej chwili doposażyć w akcesoria dodatkowe. W tym celu niezbędne będzie rozszerzenie konfiguracji urządzenia o 5-tą i 6-funkcję – bez najmniejszych problemów zajmie się tym jednak serwis HMF.
Jednymi z polecanych i często stosowanych w naszych żurawiach akcesoriów są produkty marki BSV odznaczające się najwyższą jakością wykonania.

Zalety produktów BSV

  • wieloletnia tradycja: marka BSV jest dostępna na rynku od 60 lat oznacza to, że jej produkty zostały sprawdzone w setkach, czy nawet tysiącach najróżniejszych sytuacji, pracując dla wielu branż na całym świecie. BSV to doświadczenie i solidność.
  • jakość i trwałość: akcesoria BSV wykonane są z najwyższej jakości stali malowanej proszkowo, odpornej na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.
  • szeroka gama różnorodnych akcesoriów: w ofercie BSV znajdziemy akcesoria różniące się typem, wielkością i zastosowaniem – dzięki tak szerokiej ofercie mamy pewność,  że każdy klient znajdzie coś dla siebie.
  • personalizowane rozwiązania: BSV jako jedna z niewielu firm na świecie otwarta jest na produkcję akcesoriów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nawet jeśli w grę wchodzą pojedyncze akcesoria.
  • kompatybilność: współpraca HMF Polska i BSV trwa już kilka lat. W tym czasie wielu naszych klientów zdecydowało się wyposażyć swoje żurawie właśnie w produkty marki BSV. Dziś z czystym sumieniem możemy dalej polecać akcesoria BSV wiedząc, że są to produkty, których jakość i trwałość sprosta wymaganiom najbardziej surowych recenzentów. 
HMF Żurawie samochodowe
Dodaj do książki adresowej Powrót do strony
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
?>