BLOG
28.09.2021więcejzwiń

Pokazowy HMF 2820 na Volvo w Polsce #hmftour

Początkiem września mieliśmy okazję gościć w Polsce zespół managerski HMF Group A/S, który przyjechał do nas z Danii w ramach specjalnego wydarzenia. HMF Tour to okazja do spotkań i wymiany doświadczeń. W trakcie trwania wydarzenia żuraw HMF 2820 na podwoziu Volvo z przepiękną kabiną z logo HMF odwiedza 18 lokalnych dealerów marki. Całe wydarzenie ma trwać ponad miesiąc. Celem tej inicjatywy jest nie tylko wzmocnienie więzi (ze względu na trwającą pandemię nie spotykaliśmy się z naszymi partnerami z HMF od ponad 18 miesięcy), ale także zaprezentowanie istotnych zmian, jakie nastąpiły w ostatnim czasie w HMF.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, mimo niekorzystnej sytuacji w branży motoryzacyjnej, producent żurawi samochodowych HMF podjął szereg działań na rzecz poprawy jakości i trwałości naszych żurawi. Prezentowany podczas wydarzenia hds HMF 2820 K5 wyposażony jest w kilka innowacyjnych systemów – nowy RCL 5400 oraz system bezpieczeństwa AutoSwitch, który stanowi kombinację EVS, CYBEL, CYBEL2 i LMB.

O zmianach i innowacjach w HMF będziemy informować w kolejnym materiale. Zostańcie z nami!

zwiń
20.09.2021więcejzwiń

Wyjątkowa realizacja: żuraw HMF 340K3 na pojeździe komunalnym

Żurawie samochodowe w branży komunalnej nie są wcale rzadkością. Na koncie HMF Polska są realizacje z żurawiami na pojazdach do odbioru gabarytów, na cysternie do przewozu wody pitnej, na pojazdach służących do utrzymania dróg zimą. Tym razem chcemy jednak pokazać zupełnie inny projekt – mini hds HMF 340-K3 na wielofunkcyjnym pojeździe komunalnym.

HDS z trzema wysuwanymi ramionami dla zasięgu 7,1m ma moment udźwigu 3,2 tm. Kąt obrotu żurawia hds wynosi 370 stopni. Żuraw dodatkowo wyposażony jest w chwytak. Mini hds zamontowany został na podwoziu Lindner Unitrac z zabudową hakową z kontenerem. Na czole pojazdu znajduje się kosiarka Maytec Ibach. Zwrotny i zgrabny pojazd doskonale sprawdza się w pracy w terenie miejskim. Na co dzień maszyna wykorzystywana jest przez miejską sieć kanalizacyjną miasteczka Reutlingen (Niemcy) do oczyszczania rowów melioracyjnych.
(Fot. i realizacja Ladekrane)

zwiń
13.09.2021więcejzwiń

Energetab 2021

Jak co roku i w sezonie 2021 zapraszamy Was do spotkania się z nami na targach Energetab w Bielsku Białej. Znajdziecie nas jak zawsze na stoisku zewnętrznym L6/9. Odwiedzający będą mogli obejrzeć z bliska żuraw samochodowy HMF 5020 oraz zwyżkę ISOLI model PT 160. Mamy nadzieję, że mimo trwającej pandemii uda nam się choć na chwilę spotkać i porozmawiać o nowinkach w branży. Serdecznie zapraszamy!

zwiń
26.07.2021więcejzwiń

Zwyżki do branży fotowoltaicznej

Boom na fotowoltaikę trwa w najlepsze i nic nie zapowiada, żeby ten trend miał się szybko skończyć. Do 2050 roku Europa ma stać się pierwszym na świecie kontynentem neutralnym klimatycznie. Dzięki licznym dofinansowaniom biznes związany z Odnawialnymi Źródłami Energii kwitnie. Jak grzyby po deszczu powstają firmy specjalizujące się w produkcji i montażu paneli fotowoltaicznych. Prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki potrzebuje jednak nowoczesnych, skrojonych na miarę rozwiązań.

Jak precyzyjnie i bezpiecznie przeprowadzić montaż paneli fotowoltaicznych? Rozwiązaniem tego problemu może być komfortowy montaż przy użyciu zwyżki. Podnośnik koszowy z teleskopowym ramieniem i odpowiednio dużym koszem przetransportuje ogniwa na odpowiednią wysokość, minimalizując przy tym ryzyko uszkodzenia. Niektóre firmy monterskie decydują się na wynajem zwyżki w celu przeprowadzenia instalacji, jednak takie działanie ma kilka poważnych wad. Po pierwsze usługi zwyżką są dziś tak popularne, że dużą trudnością może być znalezienie podnośnika koszowego na żądany przez monterów termin, po drugie zwyżki przeznaczone na wynajem często są sprzętem mocno eksploatowanym. Chcąc mieć pewność co do dostępności, jakości sprzętu i jego historii dobrym rozwiązaniem może być zakup własnej zwyżki do montażu paneli fotowoltaicznych. Inwestycja ta wydaje się tym bardziej opłacalna, że przynajmniej do 2050 roku zainteresowanie OZE utrzyma się na tym samym, o ile nie większym poziomie co dzisiaj.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu klikając w link:

zwiń
14.07.2021więcejzwiń

Żuraw samochodowy HMF 1410 K4-RC dla branży kolejowej

W tym roku HMF Polska nie zwalnia obrotów nawet w lecie! Niedawno mieliśmy nieskrywaną przyjemność wydać nowy żuraw samochodowy model HMF 1410 K4-RC dla klienta, który na co dzień pracuje w branży kolejowej i zajmuje się min. budową i remontem torowisk. Ta realizacja zwraca na siebie uwagę nie tylko ze względu najwyższej klasy żuraw hds, ale też przez wzgląd na komfort operatora. W przypadku tego kontraktu klient zdecydował się bowiem na zakup obszernej i niezwykle komfortowej kabiny z leżanką, lodówką, funkcyjnym panelem na drzwiach kabiny, start-stopem silnika.

W konfiguracji żurawia znalazły się natomiast takie opcje jak: sterowanie radiowe, zawory DANFOS, kąt obrotu 400 stopni, 5-ta i 6-ta funkcja sterownicza, przegub ósemkowy, belka 4,6 metra długości, nogi podporowe obracane, system CYL, system CE-RCL 5300, filtr powrotny i filtr wysokiego ciśnienia, węże hydrauliczne na złączu obrotowym (poprowadzone wewnątrz kolumny), zbiornik oleju i chłodnica oleju. Warto wspomnieć, że jest to żuraw z czterema ramionami wysuwanymi hydraulicznie, który dla zasięgu 12,7 metra posiada moment udźwigu 12,2m. Więcej o tej ciekawej realizacji przeczytacie na naszym blogu firmowym. Zapraszamy do lektury!

zwiń
30.06.2021więcejzwiń

Zobacz jak krok po korku powstają żurawie samochodowe HMF!

Odwiedzić fabrykę żurawi HMF to byłoby coś, prawda? Jeśli jesteś miłośnikiem marki, lubisz nowinki techniczne albo po prostu zastanawiasz się nad kupnem żurawia hds, koniecznie obejrzyj nowy film na naszym kanale! Max Hunt w pierwszym odcinku serii „Behind the steel” opowie i pokaże jak wygląda proces projektowania, produkcji i testowania żurawi samochodowych HMF. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania naszego kanału.


zwiń
21.06.2021więcejzwiń

Podnośnik koszowy ISOLI dla Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach sp. z o. o.

Końcem 2020 roku dostarczyliśmy podnośnik koszowy ISOLI do Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych w Kielcach. Jest to zwyżka ISOLI PNT 220 NLX o wysokości podnoszenia 20 metrów i zasięgu bocznym 12 metrów. Podnośnik koszowy wyposażony jest w aluminiowy kosz osobowy o udźwigu 250 kilogramów. Jest to zwyżka teleskopowa z obrotem kolumny 4000, podporami HE+H, skrzynką narzędziową, systemem awaryjnego opuszczania zwyżki z poziomu kosza .

Wysięgnik koszowy wykorzystywany jest przede wszystkim do prac przy pielęgnacji drzewostanu – mowa tutaj o cięciach technicznych i sanitarnych, cięciach prześwietlających koronę drzew, czy zdejmowaniu posuszu. Ze zwyżki korzysta się także w razie potrzeby wycięcia drzew chorych lub zagrażających bezpieczeństwu osób lub budynków.

Podnośnik koszowy PNT 220 NLX chętnie używany jest także do innych prac sezonowych – na przykład do montowania iluminacji świetlnych przed Bożym Narodzeniem.

Pełny tekst artykułu publikujemy na blogu firmowym ISOLI POLSKA.

zwiń
26.05.2021więcejzwiń

Ciekawa realizacja – HMF 2020K4 w kolorze pomarańczowym!

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy wydanie nowego żurawia HMF 2020K4 dla klienta z branży betonowej. Żuraw ten odznacza się oryginalnym pomarańczowym kolorem zdefiniowanym w palecie RAL barwą 2000 Yellow orange. Coraz więcej klientów zaczyna pytać o możliwość zamówienia żurawia HMF w innym niż czerwony kolorze – taka opcja jest oczywiście dostępna za dodatkową opłatą – klienci mogą wybrać niemal każdy kolor z palety RAL.

Przekazany klientowi żuraw HMF 2020 K4 o zasięgu 12,5 metra i momencie udźwigu 17,5 m, zamontowany został na podwoziu MAN TGS 33.430 6×4 BL, w specyfikacji znalazły się:
-> sterowanie radiowe SCANRECO
->6 funkcji hydraulicznych
-> dodatkowy osprzęt w postaci chwytaka paletowego
-> belka nóg podporowych 6,5 metra
-> chłodnica oleju
-> hak
-> dodatkowe oświetlenie obszaru roboczego na ramieniu jib

Pojazd dostarczony został z przyczepą ciężarową o wymiarach 6500 mm długości i 2500 mm szerokości.

zwiń
09.03.2021więcejzwiń

Najlepsze terminy dostaw na rynku!

W 2021 roku pandemia nie odpuszcza, co oczywiście przekłada się bezpośrednio na funkcjonowanie branży żurawiowej. Pod koniec pierwszego kwartału 2021 roku wiemy, że fabryka HMF ma wciąż najlepsze terminy dostaw na rynku. Zamawiane teraz żurawie (najpopularniejsze modele) będziemy w stanie dostarczyć naszym klientom już w 14 tygodni od zamówienia. Klientów rozważających zakup nowego dźwigu samochodowego w bieżącym roku zapraszamy do kontaktu z działem handlowym HMF Polska – sytuacja jest bardzo dynamiczna i terminy te z pewnością będą ulegały zmianie.

zwiń
17.02.2021więcejzwiń

Rozbudowa lakierni HMF

W styczniu 2021 roku przy fabryce w Højberg w Danii uruchomiony został nowy zakład do gruntowania żurawi. Celem inwestycji jest podniesienie klasy korozyjności żurawi i lepsze ich zabezpieczenie na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Do tej pory żurawie marki HMF pokrywane były jedną warstwą powłoki nawierzchniowej, co w większości przypadków okazywało się wystarczające. Zauważono jednak, że w przypadku żurawi, które pracują w najbardziej wymagających warunkach, lakier ulegał zużyciu dużo szybciej. Zgodnie z nowym procesem wszystkie nowe żurawie opuszczające fabrykę HMF pokrywane będą podwójną powłoką z podkładem proszkowym i lakierem nawierzchniowym. Dzięki temu zabiegowi trwałość powłoki ma się zwiększyć nawet do 15 lat!

zwiń
12.02.2021więcejzwiń

Nowa realizacja żuraw HMF 2820 K4 RCS z ramieniem Fly-jib 700K3

Dzielimy się z Państwem zdjęciami z najnowszej realizacji dla klienta z branży budowlanej. Jest to żuraw HMF 2820 K4 RCS z dodatkowym ramieniem łamanym FJ 700K3.
->żuraw o momencie udźwigu 24,7 tm
->4 ramiona wysuwane hydraulicznie
->bez Fly-jiba zasięg 12,4 m
->z Fly-jibem zasięg 21 metrów
->żuraw sterowany radiowo
->system bezpieczeństwa RCL 5400
-> kąt obrotu 400 stopni
->5-ta i 6-ta funkcja
->CYL
-> belka hydraulicznie wysuwana o długości 7,4 m
-> hak, zbiornik oleju i chłodnica
-> oświetlenie na ramieniu zginanym LED 1620 lumen/27 W
Więcej o tej realizacji można przeczytać na naszym BLOGU. Zachęcamy do lektury.

zwiń
17.09.2020więcejzwiń

Marka HMF obchodzi 75 urodziny!

Czy wiecie, że duńska marka HMF jest obecna na rynku już 75 lat? Dokładnie 17 września 1945 roku powstała firma żurawiowa, która dziś podbija świat! HMF obecny jest niemal we wszystkich krajach Europy i w wielu miejscach na świecie. Żurawie HMF to synonim jakości. Silna, stabilna konstrukcja i bezpieczeństwo w całym zakresie pracy operatora – praca z naszymi żurawiami to czysta przyjemność. 75 lat nieustannej pracy nad żurawiami, które doskonale odpowiedzą na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku i różnorodnych potrzeb klientów na całym świecie – dziś możemy śmiało powiedzieć – udało się! Te 75 lat to prawdziwy sukces. Jakość HMF doceniają dziś nie tylko klienci indywidualni, ale też wojsko czy służby strażackie. Chcecie zobaczyć, jakie realizacje ma na swoim koncie HMF Polska? Zapraszamy! https://hmf.com.pl/realizacje/

zwiń
07.09.2020więcejzwiń

Praca w HMF Polska – dołącz do naszego zespołu!

HMF Polska Sp. z o.o.

SERWISANT/MECHANIK ŻURAWI

Miejsce pracy: Krzeszowice + serwis wyjazdowy – cała POLSKA
Region: małopolskie + cała Polska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

 • Naprawę i konserwację urządzeń dźwigowych
 • Rozwiązywanie problemów – układy elektroniki w urządzeniach dźwigowych
 • Doradztwo techniczne dla klientów
 • Sprzedaż części zamiennych (oferowanie i dobór)

Nasze oczekiwania:

 • Wykształcenie z zakresu elektrotechnika, elektromechanika, mechanika, budowa maszyn, itp.
 • Znajomość mechaniki i elektryki oraz zasad eksploatacji maszyn
 • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
 • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
 • Prawo jazdy kategoria B
 • Znajomość obsługi komputera: Office, Word, Excel
 • Dyspozycyjność : gotowość do wyjazdów służbowych
 • Samodzielność, odpowiedzialność

Mile widziane: uprawnienia UDT – operator-konserwator

Oferujemy:

 • Szkolenia w zakresie obsługi, konserwacji i napraw żurawi samochodowych
 • Atrakcyjne warunki pracy, niezbędne narzędzia pracy
 • Ciekawą pracę stwarzającą szerokie perspektywy rozwoju
 • Umowę o pracę


Oferty CV ze zdjęciem i załączoną klauzulą prosimy o przesyłanie na adres: biuro@hmf.com.pl, w temacie wiadomości wpisując: SERWISANT/MECHANIK ŻURAWI

Strona internetowa: https://hmf.com.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

zwiń
08.06.2020więcejzwiń

Specjalna promocja – tylko do wyczerpania zapasów HMF 1430 K1 – 84 000 zł

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty. Tylko teraz HMF 1430 K1: (6,2m/2170kg) za jedyne 84 000zł !

ZALETY:

 • Sprzęt NOWY: rok produkcji 2020
 • Pełna gwarancja producenta
 • Prosto z fabryki  HMF DANIA
 • Szybki termin dostawy
 • Pełne wsparcie serwisu
 • Szeroka gama części zamiennych i dodatkowych akcesoriów

Komplet żurawia HMF 1430-K1 MCS zawiera:

 • Żuraw o momencie udźwigu 13,5 tm
 • Niska masa podstawy 1310 kg
 • Jedno ramie wysuwane hydraulicznie
 • Żuraw sterowany z poziomu drogi
 • Kąt obrotu – 400 stopni
 • Żuraw w standardzie wyposażony w elektroniczne systemy kontroli udźwigu tzw. CE -RCL 5300 nadzorujący pracę żurawia (elektroniczny system zabezpieczający przed przeciążeniem – sygnalizacja dźwiękowa i optyczna od 80%, 85%, 90%, 95%, 100% – wyłączniki awaryjne STOP na wszystkich stanowiskach sterowniczych)
 • Przeprost: ramienia z wysięgnikami hydraulicznymi w stosunku do ramienia pierwszego o 150!
 • Przegub ósemkowy dający pionową charakterystykę udźwigów!
 • CYL – informujący o prawidłowości podparcia nóg podporowych
 • System HDL– umożliwiający płynną pracę przy maksymalnych zakresach udźwigu
 • Belka nóg podporowych wysuwana ręcznie krótka 4,6m
 • Nogi stałe – nie obracane
 • Węże hydrauliczne prowadzone wewnątrz kolumny żurawia na złączu obrotowym – możliwość montażu żurawia bliżej kabiny/zabudowy!
 • Poziomice na podporach
 • Żuraw zakończony hakiem na końcu wysięgnika
 • Katalog części zamiennych
 • Przeszkolenie w zakresie obsługi urządzenia
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Kolor: paleta RAL 3002 – czerwony

Możliwość rozbudowy o różnorodne opcje dodatkowe:

 • Kolejne wysuwane ramiona hydraulicznie
 • 5/6-ta funkcja
 • Dłuższe belki nóg wysuwane hydraulicznie
 • Nogi obracane o 180st na czas transportu
 • itp.

zwiń
01.06.2020więcejzwiń

Nowy żuraw w 5-8 tygodni!

Epidemia koronawirusa dla wielu branż okazała się początkiem kryzysu, ale nie dla nas! HMF Polska nawet w tym trudnym czasie to solidny partner biznesowy. Gdy konkurencja przesuwa terminy dostaw, my zapewniamy najlepsze terminy realizacji na rynku. Nowy żuraw w 5-8 tygodni od zamówienia? Tego jeszcze nie było! A do tego: gwarancja nieprzerwanej pracy fabryki, najwyższe standardy bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji zamówienia, pełne wsparcie techniczne i możliwość zamawiania części 24/7, doskonale wykwalifikowany zespół serwisowy świadczący usługi na terenie całego kraju, przygotowanie do odbiorów UDT, dokumentacja techniczna dostępną od ręki.

zwiń
08.04.2020więcejzwiń

HMF Polska: zasady działania 27 marca – do odwołania

Szanowni Państwo, ostatnie tygodnie są dla nas wszystkich wyjątkowo trudne. Po dwóch tygodniach pracy zdalnej, podjęliśmy decyzję o stopniowym przywracaniu do pracy zespołu serwisowego.

Nasi serwisanci wyposażeni w odpowiednie środki ochrony osobistej stopniowo realizują zlecenia. Bardzo prosimy o przygotowanie odpowiednich warunków pracy na miejscu w Państwa firmach – zachowujemy odległość, pracujemy najchętniej na przestrzeni otwartej, używamy żeli dezynfekujących, rękawiczek, maseczek. Tam gdzie to możliwe prosimy o płatność przelewową.

Dział części zamiennych realizuje zlecenia bez zmian, termin dostaw może jednak ulec wydłużeniu.

Dział handlowy pracuje w pełni zdalnie – tworzymy oferty, doradzamy i konsultujemy telefonicznie i mailowo.

Jesteśmy dla Państwa od poniedziałku do piątku oferując pełne wsparcie i po ciuchy licząc na to, że już niebawem spotkamy się wszyscy w lepszych warunkach.

zwiń
16.03.2020więcejzwiń

HMF Polska przechodzi w tryb pracy zdalnej 16-27 marca 2020

Szanowni Państwo! W obliczu szerzącej się w całym kraju epidemii koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników zarząd HMF Polska podjął decyzję o przejściu firmy w tryb pracy zdalnej. Co to oznacza? Od dzisiaj do 27 marca 2020 serwisowy zespół wyjazdowy nie będzie wyjeżdżał do zgłoszeń, nadal jednak możecie się Państwo kontaktować z naszymi serwisantami telefonicznie i uzyskiwać w ten sposób wsparcie i instrukcje postępowania w sytuacjach awaryjnych. Zaplanowane na bieżący tydzień serwisy i konserwacje, które w obecnej sytuacji musieliśmy odwołać, zostaną po wznowieniu pracy stacjonarnej potraktowane PRIORYTETOWO. Dział handlowy pracuje zdalnie więc obsługa bieżących i nowych zamówień powinna przebiegać bez zakłóceń. Nie spotkacie się Państwo z nami w biurze, ale jesteśmy dostępni pod mailem i telefonem. Dział części zamiennych będzie pracował w trybie ograniczonym – bierzemy pod uwagę fakt, że aktualnie wysyłanie i odbieranie przesyłek, a także spotkania z pracownikami firm kurierskich należy ograniczyć do minimum. Możecie Państwo jednak zgłaszać zapotrzebowania na części, a ich zamówieniem zajmiemy się w pierwszej kolejności po powrocie do biura. W razie potrzeby już teraz możemy zarezerwować części w fabryce w Danii. Jesteśmy świadomi powagi sytuacji i wiemy, że to od nas wszystkich zależy jak szybko uda się opanować sytuację w kraju. Mamy nadzieję, że szybko wrócimy do normalnego trybu pracy, tymczasem życzymy Państwu zdrowia i spokoju.

zwiń
21.02.2020więcejzwiń

ISOLI – włoskie podnośniki koszowe już w Polsce!

Oferujemy podnośniki teleskopowe i przegubowo-teleskopowe na podwoziach do 3,5 DMC i powyżej. Podnośniki z izolacją kosza do 1000 V lub z koszem aluminiowym. Istnieje również możliwość wykonania pełnej izolacji do 1000 V w podnośnikach teleskopowych. Dostarczamy zwyżki na podwoziach: IVECO, NISSAN, ISUZU, FORD, MERCEDES na pojazdach DMC do 3,5t. Niebawem w ofercie pojawi się podnośnik 20-metrowy na podwoziu MAN 13 ton. HMF POLSKA nie tylko prowadzi sprzedaż najwyższej jakości podnośników koszowych – świadczy także usługi serwisowe. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wykonujemy konserwacje sprzętu, prowadzimy sprzedaż części zamiennych, organizujemy szkolenia operatorów zwyżek. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi pracowników możemy oferować usługi na najwyższym poziomie!

zwiń
27.01.2020więcejzwiń

HMF Polska Sp. z o.o. rozszerza ofertę o zamiatarki GRÜNIG

W 2019 roku firma HMF Polska postanowiła rozszerzyć swoją działalność i rozbudować ofertę swoich produktów. Do szerokiej gamy żurawi samochodowych dołączyły najpierw znakomitej jakości zwyżki ISOLI, a następnie niezawodne zamiatarki niemieckiej marki GRÜNIG.

zwiń
13.01.2020więcejzwiń

HMF Polska Sp. z o.o. autoryzowanym dilerem ISOLI

Miło nam poinformować Państwa, że od niedawna HMF Polska jest jedynym autoryzowanym dostawcą zwyżek – podnośników koszowych włoskiej marki ISOLI w Polsce.

zwiń
24.09.2019więcejzwiń

32 Targi Energetyczne Energetab – relacja

W dniach 16-19 września 2019 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji bielskich targów energetycznych. Nasze stoisko jak co roku przyciągnęło wielu zainteresowanych – absolutną gwiazdą okazał się żuraw 1920 zamontowany na ratraku, który przyjechał z nami aż z Białki Tatrzańskiej. Nie zabrakło inspirujących rozmów, wymiany poglądów i doświadczeń oraz nowych kontaktów. Pełni energii wracamy dziś do codziennych obowiązków i już myślimy o uczestnictwie w kolejnej edycji. Mamy nadzieję, że za rok również będziecie Państwo z nami!

zwiń
28.08.2019więcejzwiń

32 Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB

W dniach 17-19 września 2019 roku HMF Polska będzie można spotkać na 32 Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB w Bielsku-Białej. W tym roku naszym partnerem będzie Tekom Technologia Sp. z o.o. – firma zajmująca się monitoringiem pojazdów GPS. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska L6.14. Do zobaczenia!

zwiń
25.06.2019więcejzwiń

Międzynarodowe Targi Energetyki

W dniach 22-24 maja 2019 przedstawiciele firmy HMF Polska mieli okazję wziąć udział w XXI Spotkaniu Technicznym Przedstawicieli Transportu. Mimo trudnych warunków pogodowych impreza przyciągnęła licznych wystawców oraz interesantów. W spotkaniu wzięło udział aż 170 uczestników, którzy przygotowali 30 stanowisk wystawowych. Imprezie towarzyszyły jazdy testowe, terenowe, prezentacje pojazdów elektrycznych oraz szkolenie dotyczące zmian w ustawie o ruchu drogowym. Organizatorzy przygotowali także pokaz technik udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie uważamy za bardzo udane i już czekamy na kolejną edycję!

zwiń
18.04.2019więcejzwiń

Wielkanoc 2019

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Dużo radości, wypoczynku oraz wspólnie spędzonych chwil przy rodzinnym stole.

 

 

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-22.04 Firma HMF Polska będzie zamknięta.
Zapraszamy do kontaktu po okresie świątecznym.
zwiń
15.04.2019więcejzwiń

Bauma 2019 -Międzynarodowe Targi Specjalistycznych Maszyn Budowlanych, Sprzętu i Urządzeń Stosowanych w Budownictwie oraz Maszyn Górniczych.

Za nami 32 edycja największych targów budowlanych!
W Monachium zjawiło się ponad 3400 wystawców, którzy zaprezentowali rozwiązania technologiczne z zakresu branży budowlanej, górniczej czy przemysłowej. Powierzchnia przeznaczona na wystawę zajęła aż 614 tys m2.
Wśród wystawców nie zabrakło również duńskiego producenta żurawi HMF. Zwiedzający mieli okazję zobaczyć na żywo kilka przykładowych urządzeń, jak również porozmawiać z samymi przedstawicielami marki. Zainteresowani klienci mogli poznać szczegóły dotyczące specyfikacji czy jakości wykonywanych żurawi HMF. Targi te były kolejnym ważnym wydarzeniem, umożliwiającym określenie wymagań obecnego rynku. Pozwoliły na ukierunkowanie kolejnych zmian w obrębie technologii.

zwiń
26.03.2019więcejzwiń

Spotkanie PSB 2019, Kielce.

 

W tym miesiącu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnej już edycji targów Grupy PSB. Spotkanie to jest niewątpliwie jednym z ważniejszych wydarzeń, skupiającym dostawców oraz firmy należące do Polskich Składów Budowlanych. Wspólnie spędzony czas umożliwia wymianę doświadczeń oraz pozwala na zapoznanie się z aktualnymi nowościami. Wystawcy prezentujący swoje oferty, pomagają  przedstawicielom handlowym w doborze odpowiednich produktów.  Uczestnicy mają możliwość dokładnego zapoznania się z interesującą marką, co ma znaczący wpływ na późniejszą współpracę.

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas oraz za zainteresowanie naszymi urządzeniami!

 

[ssba-buttons]

zwiń
21.02.2019więcejzwiń

Nowe karty katalogowe MAN+Żurawie HMF!

Przedstawiamy aktualizację oferty PSB.

Specjalnie przygotowane samochody wraz z nowymi modelami żurawi 1920K, 1620K.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.

zwiń
14.01.2019więcejzwiń

Spotkanie przedstawicieli HMF

Pod koniec ubiegłego roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w międzynarodowym spotkaniu przedstawicieli firmy HMF. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie!

zwiń
21.12.2018więcejzwiń

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Najserdeczniejsze życzenia, szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym

2019 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa

 

Firma HMF Polska.

 


 

Best Wishes and Merry Christmas,
May the New Year bring you the best of luck

and success with many thanks for the current partnership from

 

HMF Polska.

zwiń
16.11.2018więcejzwiń

HMF 1820K + KONSOLA

Przedstawiamy kolejne, warte uwagi  rozwiązanie, jakim jest połączenie urządzenia HMF z konsolą.

Zestawienie to zwiększa funkcjonalności całego pojazdu, gwarantując przy tym wygodny rozładunek materiałów.

Połączenie żurawia, konsoli i wywrotki tworzy uniwersalne urządzenie, niezastąpione w pracach branży budowlanej.

Konsola jest elementem, który w zależności od rodzaju pracy, w każdej chwili może zostać zdemontowany, co znacząco wpływa na ładowność pojazdu.

Jest ona podłączana do urządzenia za pomocą szybkozłączy hydraulicznych i elektrycznych, dzięki czemu operator bez trudu poradzi sobie z jej montażem.

 

Akcesoria takie jak konsola pozwalają nam na tworzenie kompleksowych urządzeń, których funkcjonalność wpływa na komfort i czas pracy.

 

zwiń
08.10.2018więcejzwiń

Premiera nowych urządzeń HMF na targach IAA 2018.

Do oferty HMF dołączają nowe modele żurawi – 1610K / 1620K, 1910K / 1920K, 2310K / 2320K, 2810K / 2820K!  

Zgonie z ideą marki, zostały one zaprojektowane w oparciu o rozwiązania, które gwarantują wysoki komfort pracy przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Zmiany można zauważyć na poziomie samej konstrukcji, do której użyto nowych, wzmocnionych materiałów.

Żurawie wyposażone zostały między innymi w przedłużoną belkę nóg podporowych (7,4m!) co widocznie wpływa na stabilizację urządzenia.

Nowe modele skupiają w sobie udoskonaloną specyfikację wraz z jednoczesnym obniżeniem masy urządzeń.

 

Jesteśmy przekonani, że sprostają postawionym wyzwaniom oraz pozwolą na zmniejszenie nakładu pracy operatorów.

zwiń
04.10.2018więcejzwiń

ENERGETAB 2018

Za nami kolejna edycja targów ENERGETAB organizowanych przez  ZIAD Bielsko-Biała SA.

Tegoroczne spotkanie skupiło ponad 700 wystawców, wśród których nie zabrakło  firmy HMF Polska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas oraz zainteresowanie urządzeniami, które zaprezentowaliśmy.

Już dziś pragniemy zaprosić przyszłorocznych zwiedzających do naszego stoiska, przewidywany termin targów – 17-19.09.2019 r.

zwiń
16.08.2018więcejzwiń

Żurawie HMF w straży pożarnej

Urządzenia typu HDS są najczęściej kojarzone z pracami przeładunkowymi czy transportem. Oprócz standardowych rozwiązań, ich potencjał możemy wykorzystać w wielu innych branżach. Ciekawym zastosowaniem żurawi HMF jest pomoc przy akcjach organizowanych przez jednostki straży pożarnej. W szybki i skuteczny sposób niwelują one skutki jakie niosą za sobą gwałtowne burze czy wichury. Odpowiedni dobór komponentów pozwala na wygodne usuwanie leżących na drodze drzew oraz słupów energetycznych. Żurawie znajdą też zastosowanie w przypadku interwencji wymaganych przy wypadkach samochodowych.

 

W ciągu ostatnich miesięcy, dzięki głównemu dostawcy – firmie SZCZĘŚNIAK, do

straży pożarnej dotarły nowe, gotowe do pomocy urządzenia HMF.

zwiń
09.08.2018więcejzwiń

TARGI ENERGETAB, 11-13.09.2018

ENERGETAB to miejsce spotkań najpopularniejszych przedstawicieli branż elektroenergetycznych. Podczas kilku dni, wiodący producenci mają okazję zaprezentować innowacyjne rozwiązania, które wykorzystują w swoich urządzeniach.

Zapraszamy  serdecznie wszystkich uczestników do naszego stoiska, zlokalizowanego w sektorze  L6, nr 15. Z przyjemnością przybliżymy Państwu filozofię marki HMF.

Nie zabraknie również czasu na długie dyskusje technologiczne, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zadane nam pytania.

zwiń
15.06.2018więcejzwiń

Żuraw HMF 1820K + RATRAK

Żuraw HMF 1820-K z RATRAKIEM
Przedstawiamy nietypowe, rzadko spotykane na polskim rynku, połączenie żurawia HMF

z ratrakiem. Kombinacja ta pozwala na rozszerzenie możliwości samego urządzenia, przystosowując go do pracy na wymagającym terenie. To wyjątkowe rozwiązanie jest wykorzystywane przez Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska.

Wyrażamy nadzieję, że żuraw ten spełni wszystkie Państwa oczekiwania. 
Życzymy udanego wyboru.

zwiń
05.04.2018więcejzwiń

Dostawa żurawia HMF 340-K1 na konsoli

Żuraw należny do serii HANDY przeznaczony do mniejszych pojazdów 2-osiowych o dopuszczalnej masie całkowitej 2,8 – 4,5 ton. Żuraw został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu na podwoziu samochodowym.

zwiń
27.03.2018więcejzwiń

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZY HMF POLSKA

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz wiosennego nastroju życzy HMF Polska.

zwiń
05.02.2018więcejzwiń

Zobacz jak jest produkowany Twój żuraw HMF. Ciekawy?

HMF Production

How to manufacture HMF cranes in Denmark

Opublikowany przez HMF Group A/S na 7 stycznia 2018

zwiń
19.12.2017więcejzwiń

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY HMF POLSKA!

zwiń
08.12.2017więcejzwiń

SZKOLENIE SERWISOWE ŻURAWI HMF 2017

W listopadzie br. zorganizowaliśmy szkolenie serwisowe dotyczące aktualnych systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego SCANRECO, systemu koszowego, części zamiennych, układów hydraulicznych i elektrycznych.  Szkolenie obejmowała również część praktyczną – wymuszenie różnych sytuacji jakie mogą się zdarzyć podczas niewłaściwego operowania żurawiem.

zwiń
23.10.2017więcejzwiń

SIĘGNIJ TAM GDZIE NIE MOŻESZ DZIĘKI ŻURAWIOM HMF

Zamontowany na ostatnim wysięgniku Fly-Jib FJ2000-K6 czyni żurawia HMF 8520-OK6 niepowtarzalnym narzędziem pracy.

Najbardziej wymagająca i precyzyjna praca to nie problem!

zwiń
19.09.2017więcejzwiń

TARGI ENERGETAB 2017 ZAKOŃCZONE!

TARGI ENERGETAB 2017 ZAKOŃCZONE!
Pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach ENERGETAB 2017.
Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu uczestników przybyło na jubileusz 10-lecia naszej firmy.

Dziękujemy za Państwa cenny głos w prowadzonych dyskusjach.

Mamy nadzieję, że spotkania były źródłem nowych informacji oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów.

zwiń
07.09.2017więcejzwiń

TARGI ENERGTAB 2017! ŚWIĘTUJEMY 10 URODZINY!

Od 10-ciu lat mocno dźwigamy!

HMF Polska świętuje 10 urodziny.

W ciągu 10 lat wydarzyło się wiele – to niezwykłe święto i wydarzenie dla naszej firmy. To również okazja do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań.

Pragniemy podziękować naszym klientom za to, że towarzyszyli nam przez ostatnie 10 lat, aktywnie uczestniczyli w organizowanych przez nas wydarzeniach i nieustanne inspirowali nas do ulepszania naszych produktów. Jednocześnie serdecznie zapraszamy na targi ENERGETAB 2017 gdzie będziemy obchodzić jubileusz 10-lecia.

Stoisko: L6.20, teren otwarty

Termin: 12-14.09.2017

Miejsce: Bielsko-Biała

 

 

 

zwiń
13.06.2017więcejzwiń

PRACA NA WYSOKIM POZIOMIE!

PRZENIEŚ SWÓJ BIZNES NA WYŻSZY POZIOM!

Dostawa żurawia HMF 4020-K5 (udźwig 2080 kg/ 14,4 m) do firmy świadczącej usługi energetyczne na liniach niskiego, średniego i wysokiego napięcia.

Żuraw wyposażony w aluminiowy kosz PB800 Hy z pełną certyfikacją.

 

zwiń
09.05.2017więcejzwiń

TARGI EXPOPOWER 2017 – POZNAŃ – ODWIEDŹ NASZE STOISKO!

Serdecznie zapraszamy do Poznania!

Stoisko HMF Polska: nr 1, teren otwarty

zwiń
24.03.2017więcejzwiń

Dla was tworzymy unikalne samochody

Energetyczny pojazd stworzony z myślą o ekipie wykonawstwa sieciowego. Zamontowany za kabiną żuraw HMF 2620-K5 (udźwig 1300 kg na 14,7 m) został wyposażony w kosz do pracy na wysokości, który pozwala na swobodną pracę przy liniach średniego i niskiego napięcia na wysokości ok. 21 m. Sterowanie żurawiem odbywa się zdalnie za pomocą pilota.

 

Podwozie pochodzi z zapasów wojskowych duńskiej armii (przebieg 24.000 km), gdzie został dokładnie sprawdzony i przetestowany.

 

Stworzony samochód to niezwykle specjalistyczny i funkcjonalny samochód, który idealnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie utwardzone drogi to rzadkość.

 

Dostępny od ręki!

zwiń
HMF Żurawie samochodowe

Prawie skończone…

Potwierdź adres e-mail   Aby ukończyć proces subskrypcji kliknij w link przesłany na Twój adres e-mail   HMF Polska Sp. z o.o. ul. Legionów Polskich 1a 32-065 Krzeszowice

Dodaj do książki adresowej Powrót do strony
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
?>